– Veszély! A bajnok azzal vádolja a Show-t, hogy tisztességtelen előnyöket biztosít bizonyos játékosoknak

Mint Veszély! a rajongók a meghívásos torna (JIT) döntőjének ma esti első fordulójára készülnek, elődöntős Jennifer Quail nyilvánosan favoritizmussal vádolta a show-t a játék utolsó három versenyzőjének fényében. Az induló szezonban zajló tornán a korábbi döntősök mérkőznek meg egymással abban a reményben, hogy 100 000 dollárt nyernek, valamint helyet kapnak a 2. évadban. Veszély! Mesterek . Quail azonban fájdalmasan rámutat arra, hogy az idei szezon versengő bajnokai nem idegenek egymás számára.

ÖSSZEFÜGGŐ: Ellentmondásos 'Veszély!' A játékos „durva és durva” megjegyzést kapott a játék során .

a mókus spirituális jelentése

A első három döntős a JIT 1. évadjában is Victoria Groce és a 2022-es Tournament of Champions (ToC) és a Master Season 1 döntősei Amy Schneider és Andrew Ő , per Veszély! hivatalos honlapján. A Schneider és He közötti visszavágó nagy feltűnést keltett Veszély! közösség. De míg a szurkolók izgatottan várják a lehetséges megváltási győzelmet, mások szerint az összecsapás szinte már az orrban van.

Groce április 4-i győzelme előtt Schneidert és He-t a JIT döntősének hirdették ki a hét eleji győzelmük után. Legyőzte Larissa Kelly és Sam Kavanaugh , miközben Schneider zúzott David Madden és Quail, aki azóta azt állította, hogy a producerek közreműködtek He és Schneider győzelmében. Azt is fontos megjegyezni, hogy Groce legyőzte Sam Buttrey , egy másik 2022-es ToC és Masters döntős.

'Nézd, tegnap és ma ezért érzem úgy, hogy annak a három embernek, akik egy évvel előre tudták, hogy itt lesznek, meg kellett volna játszaniuk egymással az elődöntőben vagy a negyedben, mert egy meccsre vagyunk ettől, ez nem számít. , az csak egy Masters-ismétlés lenne.' Quail mondta X-en , miután Schenider és Ő továbbjutott a döntőbe. ae0fcc31ae342fd3a1346ebb1f342fcb

Fürj sincs egyedül a véleményével. Több rajongó megjegyezte, hogy észrevették a megismétlődést, és nem voltak elragadtatva tőle.

'Ezért nem voltam elragadtatva a tavalyi Masterstől. Amyt, Andrew-t és Samet annyira szeretem, mint a többi szurkolót – de most láttam őket hat meccsen.' – mondta az egyik felhasználó . Közben, javasolta valaki hogy a visszavágókat az elődöntőkre kell fenntartani, hogy elkerülhető legyen a hasonló finálé.

Egy másik - kommentálta a rajongó hogy „torna fáradtságot” éreznek amiatt, hogy ugyanazt a csoportot nézik, akik szezonról szezonra versenyeznek, mint a Quail megegyezett, írásban , 'Úgy érzem, oké, ha olyan játékosokat akarsz, akik hosszabb ideig voltak távol, mint az elmúlt két versenyciklusban, talán csak azokat a játékosokat tartsa meg. Vannak, akik nem voltak ott, mióta néhányan közülünk... …még általános iskolás.”

Egy külön bejegyzésben Quail elismerte, hogy Buttrey számára 'nagyon nehéz volt gyökeret verni', miután látta, hogy korábbi versenyzői megszerezték a JIT döntős helyét. 'A legnehezebb az elődöntő nézésében: Sam Buttrey az egyik legkedvesebb ember, akivel valaha is találkozhat, és miután a Masters állatorvosainak 2/3-a bekerült, nagyon nehéz volt neki szurkolni' írta X-en .

'Szerencsére Victoria megakadályozta a Masters trifecta kialakulását' - mondta az egyik felhasználó a megjegyzésekben.

a legnehezebb szavak angolul

A rajongók megnézhetik a Groce, He és Schneider meccsét a JIT döntőjében, amely ma este 19:00-kor kezdődik az ABC-n. ET. A verseny addig folytatódik, amíg az egyik játékos meg nem nyer két kört, majd őt koronázzák meg a győztesnek.

Emily Weaver Emily egy NYC-ben élő szabadúszó szórakoztató- és életmódíró – bár soha nem fogja kihagyni a lehetőséget, hogy a nők egészségéről és sportjáról beszéljen (virágzik az olimpia idején). Olvass tovább